Instruktorzy

  • Paweł Felisiak sensei

    Paweł Felisiak
    5 dan Aikido Yoshinkan

    Sensei Paweł (6 dan) jest pełnoetatowym instruktorem aikido od 2001 roku, a naucza od 1997 roku.  Jest on licencjonowanym instruktorem oraz egzaminatorem Yoshinkan Aikido przez Aikido Yoshinkai Foundation (AYF).

Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Izabela Błaszko-Felisiak sensei

izabela-blaszko-felisiak-sensei-duzeW sierpniu 2000 roku Iza Błaszko-Felisiak Sensei rozpoczęła swoją przygodę z aikido pod kierunkiem Pawła Felisiaka w dojo w Gliwicach. 17 lipca 2004 roku Sensei Iza zdała egzamin na stopień shodan (1 dan) przed Thamby Rajah Sensei, który jest ojcem aikido w Malezji oraz pierwszym nauczycielem światowej sławy Joe Thambu Shihana. 4 maja 2007 roku w dojo w Gliwicach zdała egzamin na stopień shodan bezpośrednio przed Joe Thambu Shihanem, a jej kolejny egzamin na stopień nidan (2 dan) miał miejsce 6 czerwca 2008 roku i ponownie jej egzaminatorem był Joe Thambu Shihan (7 dan). Egzamin był na wysokim poziomie, a jeden z egzaminatorów - Ramlan Ahmed Sensei z Malezji (5 dan) - po egzaminie powiedział: ’"To był najlepszy egzamin na nidan jaki widziałem w życiu’’. 6 maja 2016 roku Sensei Iza została egzaminowana ponownie przez Joe Thambu Shinana na stopień sandan (3 dan). 

Sensei Iza jest instruktorem w dojo w Gliwicach od 2002 roku. Przez długi czas prowadziła regularnie treningi grupy dorosłej, ale przede wszystkim jest fantastycznym instruktorem grup dziecięcych. W Gliwickim dojo ma ponad 100 dzieci od 4 roku życia do 15-latków. Fakt, że w dojo ćwiczy duża grupa uczniów która zaczynała w wieku 4-5 lat, a w chwili obecnej ćwiczą w grupie kadetów mając 14-15 lat (bądź w grupie dorosłej), mówi wiele o tym, jak dobrą jest instruktorką.

Podczas wielu lat treningów Sensei Iza miała przyjemność brać udział w seminariach w Polsce i za granicą prowadzonych przez wielu wybitnych instruktorów aikido, takich jak Sensei Ken Robson, Sensei Paul Stevens, Sensei Jon Marshall, Thamby Rajah Sensei, Joe Thambu Shihan oraz Chida Tsutomu Shihan.