Rozkłady zajęć

 

Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisy dla początkujących

Aikido Shudokan ogłasza zapisy dla początkujących do wszystkich grup wiekowych.

Otwieramy zapisy do wszystkich grup:

Małe Smoki 4-7 lat, Juniorzy 8-10 lat, Kadeci 11-15 lat oraz Dorośli

Jak się zapisać?

Witam! Bardzo łatwo można się do nas zapisać. Każdy jest mile widziany w naszej szkole. Zanim weźmiemy udział w pierwszych zajęciach zachęcamy żeby przyjść i pooglądać zajęcia aby ocenić jaka jest atmosfera i jak wygląda nasz trening to pozwoli podjąć nam decyzję czy aikido jest tą sztuką walki jaką szukamy. Oglądanie tych zajęć jest całkowicie niezobowiązujące i darmowe ,również nie musimy się na to pierwsze oglądanie umawiać. Wybieramy sobie trening grupy , która nas interesuje czy to jedna z grup dziecięcych czy dorosłych i przychodzimy pooglądać - bardzo proste. Jeżeli mamy dziecko 9 letnie to przychodzimy na grupę juniorów a jeżeli chcemy ćwiczyć w grupie dorosłych to oglądamy trening tej grupy. Każdy tening jest prowadzony pod kątem danej grupy wiekowej i dlatego proszę zwrócic uwagę która grupa nas interesuje.

 

Darmowa lekcja!

Pierwsza lekcja w naszej szkole jest całkowicie bezpłatna i jeżeli stwierdzimy, że aikido nam nie odpowiada to nie jesteśmy zobowiązani do jakichkolwiek opłat. Żeby wziąć udział w takiej bezpłatnej lekcji musimy w pierwszej kolejności przyjść pooglądąć trening i następnie umówić się z instruktorem na próbną lekcję.

             Możemy się zapisać bezpośrednio w naszej szkole lub telefonicznie pod numerami 606 358 560 lub 696 072 022

 

Koszta i opłaty

W Aikido Shudokan uczniowie wnoszą opłatę za pierwszy miesiąc w wysokości 80 zł a kolejne w zależności od ilości treningów i okresu członkostwa. Za egzaminy oraz pasy po egzaminie uczniowie nie płacą. Dodatkową opłatą  jest ubezpieczenie około 40zł/rok i jednorazowa składka członkowska 35zł/rok.