Rozkłady zajęć

 

Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapisy dla początkujących

Aikido Shudokan ogłasza zapisy dla początkujących do wszystkich grup wiekowych.

 Promocja!!! Tylko we wrześniu we wszystkich grupach dziecięcych oraz grupie dorosłych możesz ćwiczyć za jedyne 49 zł.

Dorośli - od 10 września otwieramy grupę początkujących dla dorosłych. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i środy o godzinie 19.30 do 20.30 Dla tych, którzy chcą mogą zacząć od grupy początkującej lub dołączyć już do istniejącej grupy średniozaawansowanej.

 

 

Otwieramy zapisy do wszystkich grup:

Małe Smoki 4-7 lat, Juniorzy 8-10 lat, Kadeci 11-15 lat oraz Dorośli

Jak się zapisać?

Witam! Bardzo łatwo można się do nas zapisać. Każdy jest mile widziany w naszej szkole. Zanim weźmiemy udział w pierwszych zajęciach zachęcamy żeby przyjść i pooglądać zajęcia aby ocenić jaka jest atmosfera i jak wygląda nasz trening to pozwoli podjąć nam decyzję czy aikido jest tą sztuką walki jaką szukamy. Oglądanie tych zajęć jest całkowicie niezobowiązujące i darmowe ,również nie musimy się na to pierwsze oglądanie umawiać. Wybieramy sobie trening grupy , która nas interesuje czy to jedna z grup dziecięcych czy dorosłych i przychodzimy pooglądać - bardzo proste. Jeżeli mamy dziecko 9 letnie to przychodzimy na grupę juniorów a jeżeli chcemy ćwiczyć w grupie dorosłych to oglądamy trening tej grupy. Każdy tening jest prowadzony pod kątem danej grupy wiekowej i dlatego proszę zwrócic uwagę która grupa nas interesuje.

 

Darmowa lekcja!

Pierwsza lekcja w naszej szkole jest całkowicie bezpłatna i jeżeli stwierdzimy, że aikido nam nie odpowiada to nie jesteśmy zobowiązani do jakichkolwiek opłat. Żeby wziąć udział w takiej bezpłatnej lekcji musimy w pierwszej kolejności przyjść pooglądąć trening i następnie umówić się z instruktorem na próbną lekcję.

             Możemy się zapisać bezpośrednio w naszej szkole lub telefonicznie pod numerami 606 358 560 lub 696 072 022

 

Koszta i opłaty

W Aikido Shudokan uczniowie wnoszą opłatę za pierwszy miesiąc w wysokości 80 zł a kolejne w zależności od ilości treningów i okresu członkostwa. Za egzaminy oraz pasy po egzaminie uczniowie nie płacą. Dodatkową opłatą  jest ubezpieczenie około 40zł/rok i jednorazowa składka członkowska 35zł/rok.