Instruktorzy

 • Paweł Felisiak sensei

  Paweł Felisiak
  5 dan Aikido Yoshinkan

  Sensei Paweł (5 dan) jest pełnoetatowym instruktorem aikido od 2001 roku, a naucza od 1997 roku.  Jest on licencjonowanym instruktorem oraz egzaminatorem Yoshinkan Aikido przez Aikido Yoshinkai Foundation (AYF).

Instruktorzy

 • Izabela Błaszko-Felisiak sensei

  Izabela Błaszko-Felisiak
  3 dan Aikido Yoshinkan

  Sensei Iza jest pełnoetatowym instruktorem w dojo w Gliwicach od 2002 roku i posiada obecnie stopień 3 dan Aikido Nisshinkan.

Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dariusz Gajda sensei

 

Darek Gajda sensei

Kiedy w październiku 2003 roku rozpoczął trenować aikido w dojo Aikido Shudokan w Gliwicach pod Senseiem Pawłem Felisiakiem, ta sztuka walki stała się jego pasją. Poświęcając ciężkim treningom każdą możliwą chwilę przez 6 dni w tygodniu, przez dwa lata, został wyróżniony przez swego instruktora możliwością prowadzenia treningów aikido, zanim osiągnął stopień 1 dana w listopadzie 2005 roku przed Kenem Robsonem Shihanem (7 dan Shudokan Institute of Aikido International).

Po migracji dojo Aikido Shudokan pod skrzydła Senseia Joe Thambu z Australii, ponownie zdał na stopień 1 dan International Yoshinkai Aikido Federation (IYAF) w maju 2007, a rok później w czerwcu na 2 dan (AYF). W tym czasie wielokrotnie brał udział w seminariach aikido organizowanych w Polsce jak i za granicą, pod przewodnictwem światowej sławy mistrzów aikido m.in. Inoue Kyoichi Hanshi, Chida Tsutomu Shihan, Shioda Yasuhisa Kancho, Thamby Rajah Sensei, Jon Marshall Sensei, Paul Stevens Sensei. Jednak przede wszystkim najczęściej z udziałem Joe Thambu Shihana, który już od pierwszego spotkania w maju 2004 roku pozytywnie wpływał na jego dalszy rozwój w sztuce walki, po dzień dzisiejszy.

W grudniu 2010 roku po ponad miesięcznym pobycie w Melbourne jako dojosei, zdał egzamin na stopień 3 dan. Egzaminatorami byli Thamby Rajah Sensei, Joe Thambu Shihan oraz Jon Marshall Sensei. Egzaminowany ponownie w maju 2016 roku zdał na stopień yondan (4 dan) przed Shihanem Joe Thambu.