Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Obóz letni dla dorosłych

Obóz letni dla dorosłych z Sensei Joe Thambu w Zakopanym

Obóz letni dla dorosłych 2017
For the third time Joe Thambu Shihan (8 dan) will be teaching at our Aikido Summer Camp. By many people he is thought to be one of the best yoshinkan aikido teachers in the world. Everyone is invited, whether you're young or a bit older, whether you're training Yoshinkan aikido or a different style. 
Obóz jest przeznaczony dla młodzieży i osób dorosłych niezależnie od stylu aikido i federacji.
Rozumiejąc, że jest to okres urlopowy, który chce się spędzić z rodziną, zachęcamy do zabrania swoich najbliższych. Tegoroczny obóz w naszych założeniach będzie bardzo międzynarodowy, spodziewamy się gości z Australii, Malezji, Anglii oraz Belgi.

Miejsce: Zakopane
Termin: 2-6 sierpnia 2017
Koszt: osoby ćwiczące 830 zł. Płatne w trzech ratach; I rata 230 zł do 15 marca, II rata 300zł do 15 kwietnia III rata do 300 zł do 15 maja. Osoby niećwiczące 450 zł.
Dojazd: we własnym zakresie.

Opłata pokrywa zakwaterowanie w pokojach 2 lub 3 i 4 osobowych z łazienkami, pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie) oraz treningi pod kierunkiem Senseia Joe Thambu.                                       

Obóz odbędzie się ośrodku "U Heliosa 2".  http://www.uheliosa2.pl

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefon 606 358 560